Author: Maciej Nowocień

Karton Polska pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów

Karton Polska to firma, która wspiera PGE Skrę już od dwóch sezonów. Miło nam poinformować, że nasz sponsor pozostaje w żółto-czarnej rodzinie i będzie pomagał bełchatowianom przez kolejny rok!

Karton Polska to firma ze Zduńskiej Woli zajmująca się produkcją opakowań z tektur falistych i litych. Firma rozpoczęła działalność na początku lat 90. Mimo nabranego przez tyle lat w branży doświadczenia, pracownicy Karton Polska wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie produkcji opakowań. To firma o dużej reputacji, która miesięcznie przetwarza średnio cztery miliony metrów kwadratowych tektury, co przekłada się na 46 tys. zrealizowanych zamówień dla ponad 500 klientów z trzech kontynentów. Są to m.in. potentaci w branży budowlanej, samochodowej czy farmaceutycznej.

Od stycznia 2020 roku firma Karton Polska wspiera również PGE Skrę Bełchatów. Warto podkreślić, że nie jest to czysto biznesowa współpraca. Zarówno prezes Maciej Kołodziejczyk, jak i pracownicy Karton Polska od lat są kibicami PGE Skry. Od momentu rozpoczęcia współpracy mogą przeżywać siatkarskie emocje w hali Energia w jeszcze większym stopniu.

Co ciekawe, od przyszłego sezonu firma Karton Polska zwiększy swoje zaangażowanie w bełchatowski klub. Oznacza to, że logo firmy będzie jeszcze bardziej widoczne w hali Energia oraz w różnych materiałach związanych z klubem.

- Decyzja o rozszerzeniu współpracy nie była trudna. Cieszę się, że wspieramy klub, którego jesteśmy kibicami i dzięki nam PGE Skra może w pewnym stopniu liczyć na stabilizację oraz swobodnie funkcjonować. Mam nadzieję, że przy trzecim wspólnym sezonie bełchatowianie wywalczą medal PlusLigi i w maju wspólnie będziemy świętować. I cieszę się, że nareszcie będziemy mogli to zobaczyć na żywo w hali Energia. Do zobaczenia! - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel firmy Karton Polska.

- Każdemu życzę takich sponsorów, jakim jest Karton Polska. To firma z regionu i utożsamia się również z naszym klubem. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak Maciej Kołodziejczyk przeżywa mecze PGE Skry i cieszę się, że wśród naszych sponsorów mamy również kibiców. To będzie nasz kolejny wspólny sezon i także liczę na to, że zakończymy go medalem mistrzostw Polski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji oraz ofertę firmy Karton Polska można znaleźć na www.kartonpolska.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.