Author: PGE Skra

Grzegorz Łomacz: To wielki honor być kapitanem tej fantastycznej grupy

- Mam nadzieję, że udźwignę tę odpowiedzialność i będę w stanie przekazywać wskazówki, a doświadczeniem wesprzeć drużynę w najważniejszych momentach - mówi o funkcji kapitana PGE Skry Grzegorz Łomacz.

Rozgrywający bełchatowskiej drużyny został wybrany na kapitana przez drużynę. Nic więc dziwnego, że czuje wielką odpowiedzialność. - Na pewno jest to duży zaszczyt i honor być kapitanem takiego zespołu, jak PGE Skra - mówi Łomacz. - Nikomu nie trzeba przedstawiać, jaka to marka: przecież to jeden z najlepszych klubów na świecie. Cieszę się, że mogę być odpowiedzialny za taką grupę fantastycznych ludzi, tym bardziej, że to drużyna mnie wybrała. Mam nadzieję, że udźwignę tę odpowiedzialność i będę w stanie przekazywać wskazówki, a doświadczeniem wesprzeć drużynę w najważniejszych momentach.

Jak zespół podchodzi do pierwszego meczu z Cuprum Lubin, który odbędzie się w sobotę o godz. 17.30? - Czujemy się gotowi. Mamy większe czy mniejsze urazy w zespole, ale to dotyczy większości drużyn. My skupiamy się na sobie. Myślę, że jesteśmy gotowi, by rozpocząć tę rywalizację. Ligowego meczu nie rozegraliśmy od 6 marca, więc z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Lubinem. Zrobimy wszystko, by wrócić z kompletem punktów - kończy Łomacz.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.