Author: PGE Skra

Graffiti Centrum Reklamy zostaje z PGE Skrą

Graffiti Centrum Reklamy to kolejna firma, która związała się z PGE Skrą Bełchatów. Tym bardziej miło ogłosić nam przedłużenie współpracy.

Firma Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego i usług kserograficznych. To m.in. świetne rozwiązanie przy nowych firmach, które w krótkim czasie mogą zostać wyposażone w pieczątki, wizytówki, gadżety reklamowe lub może okleić samochód.

- Gdy firma Graffiti Centrum Reklamy rozpoczynała współpracę z PGE Skrą, nie wiedziałem, że aż tak bardzo się zaangażujemy nie tylko pod względem biznesowym, ale również sportowym i emocjonalnym. Dziś nie wyobrażam sobie weekendu bez meczu bełchatowskiej drużyny. Przez okres pandemii długo czekałem na wznowienie rozgrywek, a teraz znów mogę się cieszyć kibicując PGE Skrze na trybunach oraz przed telewizorem. Przedłużenie naszej współpracy w moim wypadku to była formalność. Jestem przekonany, że współpraca z PGE Skrą przyniesie mojej firmie wymierne efekty biznesowe. Już dziś współpracuję z kilkoma partnerami klubu, ale myślę, że będzie ich jeszcze więcej. Życzę PGE Skrze wszystkiego najlepszego i wierzę, że znów wróci na najwyższy stopień podium w PlusLidze, a przy okazji sprawi dużą niespodziankę w Lidze Mistrzów - mówi Michał Lichacy, właściciel firmy Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia.

- Graffiti Centrum Reklamy to kolejna firma z Wielunia, która zdecydowała się na współpracę z PGE Skrą i na pewno tego nie żałuje. My również jesteśmy zadowoleni z jej wkładu, tym bardziej, że naprawdę czuć, że jej pracownicy to kibice naszego klubu i są z nim na dobre i na złe. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zawsze możemy na nią liczyć. Cieszę się, że nasza umowa została przedłużona i do zobaczenia w hali Energia - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Ofertę firmy Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia można znaleźć na www.graffiti-wielun.pl, a jej pracę można zobaczyć także w hali Energia: nowy branding pod kątem sezonu 2020/2021 oraz przy materiałach poligraficznych. Warto dodać, że współpraca ma także związek emocjonalny. Michał Lichacy, właściciel firmy, jest na każdym meczu naszego zespołu.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.