Author: PGE Skra

Dusan Petković: Fajnie będzie zagrać w Suwałkach

- Ostatnio dobrze pracujemy i mamy sporo zwycięstw na koncie z rzędu, ale najważniejsze jest to, by skupić się na naszej grze - mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry przed meczem ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Co ciekawe, PGE Skra grała w wielu miastach Polski i Europy, ale w Suwałkach będzie to dla bełchatowian pierwszy raz. - I dla mnie również - uśmiecha się Dusan Petković. - Hala wygląda naprawdę fajnie, jest nowa i mam nadzieję, że dobrze będzie się w niej grało. Słyszałem już, że bilety są wyprzedane, więc trybuny będą pełne. Na pewno fajnie będzie tu wystąpić.

Bełchatowianie mają w pamięci grudniowe, trudne starcie z suwalczanami. Na co są przygotowani? - To będzie trudny mecz. Suwałki grają dobrą siatkówkę: agresywnie w zagrywce i dobrze w obronie. Musimy się sfokusować od początku do samego końca. Czekają nas teraz trudne mecze i mimo tego, że ostatnio dobrze pracujemy i mamy sporo zwycięstw na koncie z rzędu, to najważniejsze jest to, by skupić się na naszej grze - kończy Petković.

Początek spotkania o godz. 14.45. Transmisja w Polsacie Sport.