Author: Maciej Nowocień

DPD Polska pozostaje oficjalnym partnerem logistycznym PGE Skry

To dzięki tej firmie kibice PGE Skry mogą liczyć na fachową, szybką i bezpieczną dostawę gadżetów z naszego klubowego sklepu. To tylko jedna z wielu zalet współpracy klubu z firmą DPD Polska, która postanowiła zostać z nami na kolejny sezon.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, jednej z największych międzynarodowych sieci kurierskich w Europie. Firma dostarcza najwyższej jakości usługi nadawcom i odbiorcom paczek, a także dąży do neutralności doręczeń względem środowiska.

W 2021 DPDgroup znalazła się w elitarnym gronie firm, które rozumieją, jak ważne jest zaangażowanie biznesu w realizację Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, i promuje program #WorldsToDoList, czyli „lista rzeczy do zrobienia" służących dobru naszej planety i społeczności. Firma posiada 61 oddziałów w całym kraju i współpracuje z ponad 7000 kurierami. DPDGroup stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje, które kształtują branżę kurierską. 

- DPD Polska wspiera zespół PGE Skry Bełchatów już od trzech lat. Cieszy mnie, że możemy z bliska obserwować rozwój czołowej drużyny męskiej siatkówki w Polsce, a także pomagać klubowi w codziennych działaniach, m.in. zapewniając obsługę sklepu kibica. Współpraca ze sportowcami wpisuje się w naszą strategię CSR, która zakłada promowanie zdrowego stylu życia, a także krzewienie wartości takich jak wytrwałość w dążeniu do celu i rywalizacja w duchu fair play. Partnerstwo z klubem to dla nas również korzyści biznesowe. Mecze PGE Skry Bełchatów przyciągają tysiące kibiców, z których wielu to odbiorcy naszych usług. Wierzymy, że prezentowane podczas rozgrywek logo firmy kojarzyć się będzie z pozytywnymi, sportowymi emocjami co w dłuższej perspektywie stanie się jednym z elementów postrzegania marki DPD Polska – komentuje Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

- DPD to globalna firma i cieszymy się, że postanowiła nie tylko zostać naszym oficjalnym partnerem logistycznym, ale po raz kolejny przedłużyć umowę. Dla nas to ogromna korzyść, ponieważ nie musimy się martwić o terminowość i jakość naszych wysyłek, a przy takiej organizacji, jaką jest klub sportowy, to bardzo ważny aspekt. DPD Polska dba również o naszych kibiców, bo to właśnie kurierzy naszego partnera logistycznego dostarczają gadżety z klubowego sklepu. Mamy sam pozytywny oddźwięk i mam nadzieję, że ta współpraca będzie trwała nie tylko przez najbliższy sezon, ale również w kolejnych latach - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Pełną ofertę firmy DPD Polska znajdziesz na www.dpd.com.pl.