Author: Maciej Nowocień

Diamond Car oficjalnym partnerem PGE Skry Bełchatów

Miło nam poinformować, że do grona oficjalnych partnerów PGE Skry Bełchatów dołącza firma Diamond Car. Dzięki niej klub będzie mógł w dalszym ciągu rozwijać się sportowo i organizacyjnie.

Firma Diamond Car zajmuje się świadczeniem usług w zakresie kosmetyki aut, aby zapewnić im blask i przedłużyć okres użytkowania i to niezależnie od wieku i wartości samochodu. Firma wykonuje usługi detailingowe, w szczególności polegające na renowacji powłok lakierniczych, zabezpieczenie lakieru i szyb, doczyszczanie i zabezpieczanie felg, praniem i czyszczeniem tapicerki. Zajmuje się również tuningiem optycznym oraz wykonujemy drobne naprawy lakiernicze.
 
- Firma Diamond Car rozpoczęła współpracę reklamową z PGE Skra Bełchatów, który cieszy się znakomitą renomą pośród innych sekcji siatkówki, czego dowodzą rozmaite tytuły. Klub będzie reklamował firmę podczas rozgrywek meczowych. Baner zawierający podstawowe informacje o firmie ułatwi zainteresowanym jej odnalezienie, a krótki spot reklamowy pozwoli zobaczyć, jak przebiegają najważniejsze prace nad autami. Oczywiście, my w ramach współpracy oferujemy PGE Skrze Bełchatów usługi kompleksowego czyszczenia oraz konserwację lakieru na pojazdach. - mówi Krzysztof Modzelewski, właściciel Firmy DIAMOND CAR.

- Bardzo cieszę się z nawiązania współpracy z firmą Diamond Car. To kolejny partner z naszego województwa, który udowadnia, że lokalny sport nie jest mu obcy. Jako rozpoznawalny na całym świecie klub możemy również przyczynić się do rozwoju firmy. Dzięki kolejnemu partnerowi możemy funkcjonować na najwyższym poziomie, a siatkarze mogą zająć się tylko tym, co potrafią najlepiej, czyli grą - dodaje Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.