Author: Maciej Nowocień

COMPRA dołącza do grona sponsorów PGE Skry

Kolejne przedsiębiorstwo z Bełchatowa postanowiło dołączyć do żółto-czarnej rodziny! Cieszymy się, że w sezonie 2021/2022 będziemy mogli grać razem z firmą COMPRA, która została sponsorem wspierającym klubu.

Firma COMPRA powstała w 2004 roku w Bełchatowie. Zajmuje się handlem i obrotem odpadami z tworzyw sztucznych, makulatury oraz złomu różnorodnych metali. Warto dodać, że to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od początku swojego istnienia  położyło duży nacisk na dostosowanie swojej działalności do wymogów zarówno klienta, jak i prawa. Poprzez stale rozszerzany zakres usług oraz liczne inwestycje, COMPRA staje się centrum recyklingu, które w najbliższym czasie zajmie wiodącą pozycję na rynku odpadów w Polsce. Co więcej, w ostatnich latach COMPRA bardzo aktywnie działa na rynkach w Europie i Azji.

Tak prężnie działająca firma od sezonu 2021/2022 będzie również sponsorem wspierającym PGE Skry Bełchatów, co bardzo cieszy zarówno jej przedstawicieli, jak i sam klub.

- Sport, od najmłodszych lat, był bardzo istotny w moim życiu i tak pozostaje do dnia dzisiejszego. Stoję na stanowisku, że inwestycja w sport to najlepsza forma promocji dla mojej firmy a jednocześnie spełnienie, choć po części moich dziecięcych marzeń, by już w dorosłości nadal pozostawać blisko sportu. Siatkówka zajmuje ważne miejsce w moim sercu a wybór SKRY Bełchatów był dla mnie o tyle oczywisty, że moja firma związana jest od początku z tym miastem a sam klub to najbardziej utytułowany polski zespół siatkarski. Życzę SKRZE wspaniałego sezonu a jej kibicom świętowania wielu zwycięskich potyczek w rozpoczętych już rozgrywkach. - mówi Cezary Grałek, prezes COMPRA Recykling Sp. z o.o.

- Od zawsze podkreślam, że bardzo ważne jest dla nas wsparcie przez firmy z regionu. To pokazuje, że jesteśmy silnym ośrodkiem i możemy na siebie liczyć. Dziś Compra staje się międzynarodową firmą, która działa na wielu obszarach. Widzę tutaj nawiązanie do naszego klubu, bo PGE Skra walczy nie tylko w naszej PlusLidze, ale od lat reprezentujemy kraj w europejskich pucharach: zarówno Lidze Mistrzów, jak i Pucharze CEV, a wielu naszych siatkarzy gra w kadrze narodowej. Bardzo się cieszę z tego porozumienia i wierzę, że przed nami wiele wspaniałych chwil - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Szczegółową ofertę oraz więcej informacji o firmie Compra można znaleźć na stronie www.compra.pl.