Author: PGE Skra

Centrum Elektryczne ANIA wciąż lojalnym sponsorem PGE Skry!

Centrum Elektryczne ANIA od kilkunastu lat wspiera PGE Skrę. Tym bardziej miło nam poinformować, że nasz sponsor będzie z nami przez kolejny sezon, który może być bardzo ważny w historii klubu.

Centrum Elektryczne ANIA to dystrybutor artykułów elektrotechnicznych. Dysponuje bardzo bogatą ofertą i rozbudowaną infrastrukturą. Największym atutem spółki jest zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów, który nie boi się wyzwań i podejmuje się realizacji najbardziej wymagających projektów.

Wartości, bez których nie byłoby sukcesu Centrum Elektryczne Ania to odpowiedzialność, kompetencja, innowacyjność oraz dbałość o wszystkie szczegóły na każdym etapie współpracy z klientem.

Doskonale wie o tym również PGE Skra. Od 2006 roku logo Centrum Elektrycznego ANIA po raz pierwszy pojawiło się na koszulkach bełchatowskich siatkarzy. Co ciekawe, wieluńska firma wspierała klub jeszcze w czasach, kiedy nie odnosił tak znaczących sukcesów. Dziś PGE Skra jest najbardziej utytułowanym klubem XXI wieku w Polsce, a wszystkie sukcesy zdobywała przy udziale Centrum Elektrycznego ANIA.

- To właśnie dzięki temu przez lata mogliśmy stabilnie budować markę sportową, bo tylko z tak solidnymi i wiernymi sponsorami, którzy są z nami na dobre i na złe, możemy myśleć o poważnej siatkówce. Cieszę się, że ta współpraca trwa już wiele lat i nawet przez chwilę żadna ze stron nie pomyślała o jej zakończeniu. To pokazuje, że lojalność to w biznesie bardzo ważna sprawa. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że tradycja związana z PGE Skrą i Centrum Elektrycznym ANIA wciąż będzie kontynuowana, szczególnie w tak ważnym sezonie, w którym obchodzimy 90-lecie klubu - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Motywujące wzorce i inspirujące przykłady to coś, czego w tych wyjątkowych czasach potrzebujemy jeszcze bardziej niż do tej pory. W sytuacji niepewności, niepokojów i obaw jeszcze mocniejsza jest w nas chęć łączenia się wokół tego, co dobre i piękne. Wytrwałe dążenie do celu mimo przeciwności, konsekwencja w działaniu i codziennym doskonaleniu się, zgodna współpraca i wzajemne zrozumienie – tych wszystkich, jakże przydatnych i cennych dziś umiejętności, możemy uczyć się od sportowców prezentujących najwyższy światowy poziom. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że jako Ania Holding kolejny już rok pozostajemy w bliskiej współpracy właśnie z takim zespołem, jakim jest bez wątpienia PGE Skra Bełchatów. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy, a jednocześnie możliwość obserwowania z bliska, jak piękne i spektakularne efekty daje wierne podążanie za ważnymi zarówno w sporcie, jak i w biznesie wartościami. Całemu zespołowi i wszystkim kibicom PGE Skry Bełchatów życzę, by najbliższe miesiące i kolejny sezon PlusLigi przyniosły wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń. Razem kibicujmy, z mocą do potęgi wspierajmy naszych mistrzów i dzielmy się dobrą energią, której tak bardzo nam teraz potrzeba - mówi Jacek Bogucki, prezes Ania Holding.

Ofertę Centrum Elektrycznego ANIA można znaleźć na www.centrumelektryczne.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.