Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Cegielnia Grabarz sponsorem meczu PGE Skra - ZAKSA

Cegielnia Grabarz została sponsorem meczu 12. kolejki PlusLigi, w którym PGE Skra Bełchatów zagra w hali Energia z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (sobota, 26 listopada, godz. 14:45). Dzięki wsparciu firmy na kibiców podczas meczu czekać będą dodatkowe atrakcje.

Cegielnia Grabarz to firma z siedzibą w Kolonii Kociszew w gminie Zelów. Posiada blisko 45 lat doświadczenia na rynku ceramiki budowlanej, produkując m.in. cegły pełne, pustaki ceramiczne ścian działowych i nośnych oraz pustaki kominowe i wentylacyjne. Produkcja ceramiki opiera się wyłącznie na naturalnych surowcach - cały proces przebiega z najwyższą starannością i największą dokładnością, co razem z dostosowaną temperaturą utwardzania pozwala uzyskać produkty bardzo wytrzymałe, mało nasiąkliwe i mrozoodporne. Od 2019 r. zakład produkcyjny jest zautomatyzowany i zrobotyzowany, dzięki czemu Cegielnia Grabarz jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce.

Od września 2021 r. Cegielnia Grabarz jest sponsorem PGE Skry Bełchatów. Teraz firma zdecydowała się dodatkowo wesprzeć klub jako Sponsor Meczu 12. kolejki PlusLigi, w którym PGE Skra podejmie Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle (sobota, 26 listopada, godz. 14:45).

Podczas spotkania z ZAKSĄ Cegielnia Grabarz - jako Sponsor Meczu - zadba o wyjątkowe atrakcje dla kibiców. Najbardziej aktywni fani będą mogli liczyć na specjalne prezenty od firmy. Przygotuje ona również upominek dla najlepszego zawodnika spotkania. Kibice będą mogli także próbować słodyczy ufundowanych przez Sponsora.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na jej profilu na Facebooku.

***

Bilety na mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle można kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 10:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:15 - 18:00).