Author: PGE Skra

Akredytacje na turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów o godz. 10 rozpocznie proces akredytacyjny na turniej fazy grupowej Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w hali Energia w dniach 26-28 stycznia 2021.

Tradycyjnie wnioski o akredytacje na mecze Ligi Mistrzów można składać poprzez elektroniczne biuro prasowe PGE Skry w portalu Accredito.com (LINK). Do Państwa dyspozycji jest identyfikator na wszystkie mecze trzydniowego turnieju. Przypomnijmy, że w zawodach, oprócz PGE Skry, udział wezmą Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Lindemans Aalst (Belgia) oraz Fenerbahce Stambuł (Turcja).

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów uprzejmie informuje, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzeniami dotyczącymi liczby osób przebywających w hali Energia, liczba akredytacji jest ograniczona.

Przypominamy, że akredytacje mogą być przyznane jedynie profesjonalnym dziennikarzom, fotoreporterom i innym pracownikom mediów. Termin składania wniosków (24 stycznia, do godz. 12) jest nieprzekraczalny, a decyzje o przyznaniu lub nieprzyznaniu akredytacji ostateczne i prosimy o ich uszanowanie.

Aplikacja o akredytację oznacza akceptację regulaminu pracy mediów na meczach PGE Skry w sezonie 2020/2021, który znajduje się TUTAJ.