Author: Maciej Nowocień

Akredytacje na mecze play-off PGE Skry Bełchatów w hali Energia

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów informuje, że dziennikarze i przedstawiciele mediów, którzy posiadają stałe akredytacje na mecze w hali Energia w sezonie 2021/2022, nie muszą składać odrębnych wniosków na fazę play-off.

Informujemy, że stałe identyfikatory, które odebrali Państwo przed sezonem, będą również ważne na całą fazę play-off. Prosimy zachować akredytację i po jej okazaniu wejdą Państwo na teren hali Energia, do strefy medialnej oraz mixed-zone, gdzie będzie możliwość rozmowy z zawodnikami.

Przedstawiciele mediów, którzy nie posiadają stałej akredytacji, będą mieli możliwość składania swoich wniosków poprzez platformę Accred.eu na pojedyncze mecze.

Przypomnijmy, że Biuro Prasowe PGE Skry przyznaje akredytacje jedynie profesjonalnym dziennikarzom, fotoreporterom i przedstawicielom mediów. Decyzja o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku jest ostateczna, a klub zachowuje sobie prawo do odmowy akredytacji bez podania przyczyny.

Akredytowani dziennikarze swoje identyfikatory mogą odebrać w dniu meczu na ok. 90 minut przed meczem w biurze zawodów. Odbiór akredytacji oznacza akceptację regulaminu pracy mediów w sezonie 2021/2022, który znajduje się TUTAJ.