Author: Maciej Nowocień

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" IX (WYNIKI I TURY)

Oj, zwiedziliście wiele wspaniałych miejsc i cieszymy się, że zabraliście ze sobą gadżety PGE Skry i wzięliście udział w konkursie "Gdzie ja, tam PGE Skra!". Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia i… sprawdźcie, kto zwyciężył!

@szprycha_na_zakrecie razem z PGE Skrą pojechała aż na… Koniec Świata i to właśnie to zdjęcie zdaniem jury okazało się najbardziej oryginalne. To właśnie do tej kibicki powędruje główna nagroda, czyli dwa karnety na mecze PGE Skry w sezonie 2021/2022, które będą odbywały się w hali Energia!

Z kolei użytkownik @hesus_rat zabrał nas aż do Afryki! Odpoczynek w Kenii? Na pewno było świetnie, a my dostaliśmy wspaniałe zdjęcie, które zdecydowanie zasługuje na drugie miejsce. Nagroda? Cztery wejściówki na dwa wybrane spotkania PGE Skry Bełchatów w ramach rozgrywek PlusLigi w sezonie 2021/2022 i walizka PGE Skry Bełchatów na nowe rozgrywki!

 

Trzecie miejsce i cztery wejściówki na dwa wybrane spotkania PGE Skry oraz klubowe gadżety otrzyma użytkownik @volleyball_photo777. To bardzo miła pocztówka znad polskiego morza, a dokładniej z Półwyspu Helskiego. Ręcznik i plecak PGE Skry? Jak widać, to idealny komplet na wakacje!

Świetnych zdjęć było wiele, dlatego postanowiliśmy przyznać także dwa wyróżnienia. Gadżety klubowe otrzymają Włodzimierz Mrozowicz i @jolazyinka za fotki z Międzyzdrojów oraz znad jeziora Sejwy.

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej poprzez kanał społecznościowy, w którym opublikowane zostało zdjęcie!

Zapraszamy również na drugą edycję konkursu, która już trwa! Zasady znajdziecie TUTAJ i pamiętajcie o hashtagu #GdzieJaTamPGESkra.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna!