Author: PGE Skra

ŻWIR-TRANS Zduńska Wola nowym sponsorem PGE Skry

To kolejny powód do dumy dla naszego klubu. Wraz z rozpoczynającym się sezonem do grona sponsorów PGE Skry dołącza firma ŻWIR-TRANS Zduńska Wola.

Nowy sponsor bełchatowskiej drużyny prowadzi działalność w zakresie produkcji betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych. Usługi firmy, świadczone przez pierwsze jej lata, dotyczyły tylko wydobycia i sprzedaży piasku oraz pospółki. Firma rozwinęła do takiego stopnia, że zajmuje się zarówno wytwórnią betonu towarowego i prefabrykatów, takich jak bloczki betonowe, płyty drogowe, elementy muru oporowego jak również usługami transportowymi w szerokim zakresie w swojej branży.

Podpisanie umowy z firmą ze Zduńskiej Woli to kolejny owoc zorganizowania meczu PGE Skry z Cerradem Eneą Czarnymi Radom właśnie w tym mieście. - Cieszymy się, że zaufała nam kolejna, dobrze prosperująca firma. W dobie pandemii nie jest łatwo o takich partnerów, dlatego tym większy szacunek, że firma ŻWIR-TRANS Zduńska Wola postanowił wspierać PGE Skrę. Jako klub nie zawiedziemy i na pewno nasze wspólne akcje będą zauważane przez kibiców, a dzięki temu będziemy realizować swoje cele biznesowe oraz w naszym przypadku sportowe. Z takimi sponsorami możemy śmiało walczyć o dziesiąte mistrzostwo Polski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona sponsorów PGE Skry. Z ogromną przyjemnością będziemy uczestniczyć dalszych jej sukcesach. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie będzie pomocne w realizacji planów klubu oraz owocne dla każdej ze stron - podkreśla Błażej Gierczyński, prezes firmy ŻWIR-TRANS Zduńska Wola. 

Przypomnijmy, że PGE Skra rozpocznie sezon PlusLigi 12 września wyjazdowym meczem z Cuprum Lubin. Więcej o firmie ŻWIR-TRANS Zduńska Wola przeczytasz na www.zwirtrans.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.