Author: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

ŻWIR-TRANS sponsorem meczu PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Firma ŻWIR-TRANS Zduńska Wola została Sponsorem Meczu 4. kolejki PlusLigi, w którym PGE Skra Bełchatów podejmie w hali Energia drużynę Trefla Gdańsk (sobota, 15 października, godz. 14:45).

Firma ŻWIR-TRANS Zduńska Wola prowadzi działalność w zakresie produkcji betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych. Początkowo jej oferta obejmowała tylko wydobycie i sprzedaż piasku oraz pospółki, ale w ostatnich latach firma rozwinęła się tak bardzo, że zajmuje się zarówno produkcją betonu towarowego i prefabrykatów, takich jak bloczki betonowe, płyty drogowe oraz elementy muru oporowego, jak i usługami transportowymi w swojej branży.

Współpraca klubu z firmą ŻWIR-TRANS rozpoczęła się przy okazji zorganizowanego w sierpniu 2020 r. w Zduńskiej Woli meczu sparingowego między PGE Skrą a Cerradem ENEĄ Czarnymi Radom. Już kilka tygodni później firma podpisała z klubem z Bełchatowa umowę sponsorską, która została przedłużona w kolejnych sezonach i przybiera coraz to nowe formy.

Podczas sobotniego spotkania z Treflem Gdańsk ŻWIR-TRANS - jako Sponsor Meczu - zadba o wyjątkowe atrakcje dla kibiców. Najbardziej aktywni fani będą mogli liczyć na specjalne prezenty od Sponsora. Firma przygotuje również upominek dla najlepszego zawodnika spotkania.

Więcej informacji o firmie ŻWIR-TRANS Zduńska Wola znaleźć można na stronie www.zwirtrans.pl.

***

Bilety na mecz z Treflem Gdańsk można kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 15:00 - 18:00).