Author: Maciej Nowocień

Świetna zabawa podczas jubileuszowej edycji “Ferii z PGE Skrą”!

Od poniedziałku w hali Energia i nie tylko gościmy uczestników “Ferii z PGE Skrą”! Nasi młodzi kibice spełniają swoje marzenia, a przede wszystkim doskonale się bawią w wolnym od szkoły czasie!

Ferie rozpoczęły się od spotkania z Tomaszem Koprowskim, dyrektorem marketingu naszego klubu. Młodzi kibice mogli poznać tajniki związane z tą profesją oraz sami przeprowadzić akcję marketingową. Zwiedzali również klub, na czele z gabinetami prezesów, fizjoterapeutów oraz… szatnią pierwszej drużyny! To magiczne miejsce niedostępne na co dzień dla kibiców zrobiło na nich ogromne wrażenie!

Jeszcze w poniedziałek feriowicze mieli okazję odbyć trening z Maciejem Michalikiem, który w PGE Skrze odpowiada za przygotowanie fizyczne. Teraz już wiedzą, że rozgrzewka to podstawa przy każdym treningu oraz meczu.

Co więcej, nasi kibice mieli okazję uczestniczyć w zajęciach pierwszej drużyny! Oglądali jej trening, przy którym zaangażowali się w pomoc, a następnie spotkali się nie tylko z samymi siatkarzami, ale również z Robertem Kaźmierczakiem, statystykiem naszej drużyny. Rywale, bójcie się - nasi młodzi kibice już wiedzą, jak rozpracować Waszą taktykę!

Dużym przeżyciem był też turniej siatkarski z ekipą rezerw PGE Skry. Wśród feriowiczów nie zabrakło aktywnie grających zawodniczek i zawodników, więc zawody stały na naprawdę wysokim poziomie. Najlepsi otrzymali nagrody i mogą się pochwalić zwycięstwami w hali Energia, gdzie grają nasi siatkarze!

Z kolei na warsztatach medialnych nasi kibice poznali kulisy pracy biura prasowego oraz działu komunikacji klubu. Co ciekawe, wykorzystali chwilę nieuwagi i wysłali własny post na Twitterze! Na szczęście po szkoleniu okazał się angażujący. Na koniec napisali także kilka zdań na temat swoich dotychczasowych przeżyć podczas “Ferii z PGE Skrą”. Obiecaliśmy ich prace opublikować na Skra.pl, więc możecie zobaczyć je TUTAJ.

To jeszcze nie koniec emocji. Osoby, które zgłosiły się na “Ferie z PGE Skrą” w czwartek wyjechały do naszych sponsorów, gdzie dowiedzą się m.in. jak powstaje żwir oraz beton w firmie Żwir-Trans. Zwiedzą też hale produkcyjną firmy Karton Polska, czyli kolejnego z naszych sponsorów. Czeka ich też wspólne ognisko!

W planach mamy jeszcze wycieczkę do Gigantów Mocy w Bełchatowie, a także wspólne gotowanie w Sport Hotelu i wspólne oglądanie meczu Asseco Resovia - PGE Skra, który zaplanowano na sobotę, na godz. 14.45. Oj, będzie się działo!