Sezon
2023/2024
April
Last played
o 9-10 miejsce
Wednesday, 17 April 2024
15:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:25 | 25:22 | 25:22 | 16:25 | 9:15
Sunday, 14 April
20:30
o 9-10 miejsce
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:18 | 22:25 | 19:25
Sunday, 07 April
17:30
Kolejka 30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Barkom Każany Lwów
27:25 | 25:23 | 25:17
Wednesday, 03 April
15:45
Kolejka 29
Jastrzębski Węgiel
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:20 | 25:19
March
Saturday, 30 March
12:30
Kolejka 28
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Enea Czarni Radom
25:21 | 25:23 | 22:25 | 25:16
Sunday, 24 March
20:30
Kolejka 27
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 32:30 | 25:23 | 25:18
Wednesday, 20 March
20:30
Kolejka 23
Projekt Warszawa
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:23 | 25:23 | 25:22
Friday, 15 March
17:30
Kolejka 26
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
GKS Katowice
25:18 | 25:19 | 25:27 | 25:18
Wednesday, 06 March
21:00
Kolejka 24
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 23:25 | 24:26
February
Thursday, 29 February
17:00
Kolejka 25
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 25:13 | 18:25 | 25:19 | 15:10
Sunday, 18 February
20:30
Kolejka 22
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:23 | 25:12
Sunday, 11 February
17:30
Kolejka 21
Trefl Gdańsk
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
19:25 | 21:25 | 25:22 | 27:25 | 11:15
Friday, 02 February
17:30
Kolejka 20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 20:25 | 20:25
January
Saturday, 27 January
14:45
Kolejka 19
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:17 | 27:25 | 25:19
Wednesday, 24 January
15:45
Kolejka 18
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
PSG Stal Nysa
25:20 | 22:25 | 25:17 | 25:23
Thursday, 18 January
17:30
Kolejka 17
KGHM Cuprum Lubin
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 22:25 | 19:25 | 18:25
Sunday, 14 January
14:45
Kolejka 16
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:12 | 28:26 | 25:22
Friday, 05 January
17:30
Kolejka 15
Barkom Każany Lwów
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 26:24 | 16:25 | 25:20 | 10:15
Tuesday, 02 January
21:00
Kolejka 14
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 18:25 | 25:23 | 18:25
December
Saturday, 30 December
17:30
Kolejka 5
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
28:26 | 17:25 | 17:25 | 20:25
Saturday, 23 December
20:30
Kolejka 13
Enea Czarni Radom
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 25:22 | 19:25 | 26:28
Sunday, 17 December
14:45
Kolejka 12
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 19:25 | 21:25
Saturday, 09 December
17:30
Kolejka 11
GKS Katowice
0:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 18:25 | 20:25
Tuesday, 05 December
15:45
Kolejka 10
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
21:25 | 21:25 | 25:20 | 23:25
Saturday, 02 December
14:45
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:23 | 25:21
November
Saturday, 25 November
14:45
Kolejka 8
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Projekt Warszawa
25:21 | 21:25 | 27:25 | 25:23
Saturday, 18 November
20:30
Kolejka 7
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 27:25 | 25:23 | 25:19
Tuesday, 14 November
20:30
Kolejka 6
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Trefl Gdańsk
24:26 | 26:28 | 25:20 | 16:25
Thursday, 02 November
17:30
Kolejka 4
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
16:25 | 22:25 | 26:24 | 19:25
October
Friday, 27 October
20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:21 | 25:18 | 21:25 | 14:16
Tuesday, 24 October
16:00
Kolejka 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:2
KGHM Cuprum Lubin
23:25 | 25:27 | 29:27 | 25:16 | 15:10
Saturday, 21 October
14:45
Kolejka 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:19 | 22:25 | 25:20