Sezon
2023/2024
Kolejka 1
Friday, 20 October
17:30
Kolejka 1
PSG Stal Nysa
0:3
Jastrzębski Węgiel
19:25 | 28:30 | 22:25
Friday, 20 October
20:30
Kolejka 1
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
Enea Czarni Radom
26:24 | 25:17 | 25:19
Saturday, 21 October
14:45
Kolejka 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:19 | 22:25 | 25:20
Saturday, 21 October
17:30
Kolejka 1
KGHM Cuprum Lubin
3:0
Barkom Każany Lwów
37:35 | 25:20 | 25:17
Saturday, 21 October
20:30
Kolejka 1
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Aluron CMC Warta Zawiercie
23:25 | 27:25 | 26:24 | 27:25
Sunday, 22 October
14:45
Kolejka 1
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Projekt Warszawa
25:21 | 19:25 | 19:25 | 17:25
Sunday, 22 October
20:30
Kolejka 1
GKS Katowice
0:3
Trefl Gdańsk
22:25 | 20:25 | 18:25
Monday, 23 October
17:30
Kolejka 1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
23:25 | 19:25 | 25:20 | 16:25
Kolejka 2
Tuesday, 24 October
16:00
Kolejka 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:2
KGHM Cuprum Lubin
23:25 | 25:27 | 29:27 | 25:16 | 15:10
Tuesday, 24 October
18:30
Kolejka 2
Jastrzębski Węgiel
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
25:27 | 25:20 | 25:17 | 25:12
Tuesday, 24 October
21:00
Kolejka 2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2
PSG Stal Nysa
23:25 | 21:25 | 25:21 | 25:22 | 24:22
Wednesday, 25 October
16:00
Kolejka 2
Enea Czarni Radom
1:3
Trefl Gdańsk
37:39 | 22:25 | 25:22 | 20:25
Wednesday, 25 October
21:00
Kolejka 2
Projekt Warszawa
3:0
GKS Katowice
25:18 | 25:22 | 26:24
Thursday, 26 October
16:00
Kolejka 2
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 19:25 | 21:25
Thursday, 26 October
18:30
Kolejka 2
BOGDANKA LUK Lublin
2:3
Barkom Każany Lwów
21:25 | 32:30 | 25:15 | 22:25 | 13:15
Thursday, 09 November
20:30
Kolejka 2
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:22 | 25:14
Kolejka 3
Friday, 27 October
20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:21 | 25:18 | 21:25 | 14:16
Saturday, 28 October
14:45
Kolejka 3
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:25 | 21:25 | 24:26
Saturday, 28 October
17:30
Kolejka 3
Enea Czarni Radom
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 21:25 | 21:25
Saturday, 28 October
20:30
Kolejka 3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Jastrzębski Węgiel
15:25 | 20:25 | 21:25
Sunday, 29 October
14:45
Kolejka 3
Asseco Resovia Rzeszów
3:2
Aluron CMC Warta Zawiercie
19:25 | 19:25 | 34:32 | 25:18 | 15:10
Sunday, 29 October
17:30
Kolejka 3
Barkom Każany Lwów
0:3
Trefl Gdańsk
22:25 | 22:25 | 20:25
Sunday, 29 October
20:30
Kolejka 3
KGHM Cuprum Lubin
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
25:14 | 23:25 | 21:25 | 25:17 | 11:15
Monday, 30 October
17:30
Kolejka 3
GKS Katowice
0:3
Ślepsk Malow Suwałki
19:25 | 22:25 | 16:25
Kolejka 4
Thursday, 02 November
17:30
Kolejka 4
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
16:25 | 22:25 | 26:24 | 19:25
Saturday, 04 November
14:45
Kolejka 4
PSG Stal Nysa
2:3
Indykpol AZS Olsztyn
25:16 | 23:25 | 25:18 | 17:25 | 15:17
Saturday, 04 November
17:30
Kolejka 4
Trefl Gdańsk
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:20 | 25:15 | 26:24
Saturday, 04 November
20:30
Kolejka 4
Projekt Warszawa
3:1
Barkom Każany Lwów
25:17 | 31:29 | 22:25 | 25:21
Sunday, 05 November
14:45
Kolejka 4
Ślepsk Malow Suwałki
3:0
Enea Czarni Radom
25:18 | 25:18 | 25:19
Sunday, 05 November
17:30
Kolejka 4
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
GKS Katowice
25:23 | 25:19 | 23:25 | 22:25 | 15:12
Monday, 06 November
20:30
Kolejka 4
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
26:24 | 22:25 | 23:25 | 21:25
Wednesday, 08 November
17:30
Kolejka 4
Jastrzębski Węgiel
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:23 | 23:25 | 25:23 | 25:20
Kolejka 5
Thursday, 09 November
17:30
Kolejka 5
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 20:25 | 21:25
Friday, 10 November
20:30
Kolejka 5
BOGDANKA LUK Lublin
3:2
Trefl Gdańsk
21:25 | 25:21 | 25:18 | 18:25 | 15:10
Saturday, 11 November
14:45
Kolejka 5
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
32:30 | 25:17 | 25:16
Saturday, 11 November
17:30
Kolejka 5
GKS Katowice
1:3
Jastrzębski Węgiel
14:25 | 25:23 | 22:25 | 22:25
Sunday, 12 November
14:45
Kolejka 5
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
PSG Stal Nysa
22:25 | 16:25 | 18:25
Sunday, 12 November
20:30
Kolejka 5
Barkom Każany Lwów
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 22:25 | 25:18 | 27:25
Monday, 13 November
17:30
Kolejka 5
Enea Czarni Radom
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 17:25 | 20:25
Saturday, 30 December
17:30
Kolejka 5
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
28:26 | 17:25 | 17:25 | 20:25
Kolejka 6
Tuesday, 14 November
17:30
Kolejka 6
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
GKS Katowice
28:26 | 25:15 | 21:25 | 25:23
Tuesday, 14 November
20:30
Kolejka 6
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Trefl Gdańsk
24:26 | 26:28 | 25:20 | 16:25
Wednesday, 15 November
16:00
Kolejka 6
PSG Stal Nysa
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
24:26 | 25:22 | 25:21 | 17:25 | 11:15
Wednesday, 15 November
18:30
Kolejka 6
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
21:25 | 27:25 | 25:21 | 26:24
Wednesday, 15 November
21:00
Kolejka 6
Projekt Warszawa
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
27:25 | 20:25 | 23:25 | 25:16 | 15:12
Thursday, 16 November
16:00
Kolejka 6
Jastrzębski Węgiel
3:0
Enea Czarni Radom
25:20 | 25:20 | 25:18
Thursday, 16 November
18:30
Kolejka 6
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
KGHM Cuprum Lubin
20:25 | 23:25 | 17:25
Thursday, 16 November
21:00
Kolejka 6
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Barkom Każany Lwów
25:11 | 25:19 | 26:24
Kolejka 7
Saturday, 18 November
14:45
Kolejka 7
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
25:19 | 25:17 | 25:20
Saturday, 18 November
17:30
Kolejka 7
Trefl Gdańsk
0:3
Projekt Warszawa
24:26 | 23:25 | 19:25
Saturday, 18 November
20:30
Kolejka 7
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 27:25 | 25:23 | 25:19
Sunday, 19 November
14:45
Kolejka 7
Enea Czarni Radom
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26:28 | 21:25 | 20:25
Sunday, 19 November
17:30
Kolejka 7
Barkom Każany Lwów
0:3
Jastrzębski Węgiel
18:25 | 15:25 | 19:25
Sunday, 19 November
20:30
Kolejka 7
GKS Katowice
1:3
PSG Stal Nysa
25:14 | 19:25 | 22:25 | 20:25
Monday, 20 November
17:30
Kolejka 7
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
20:25 | 24:26 | 21:25
Monday, 20 November
20:30
Kolejka 7
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:20 | 25:19 | 25:18
Kolejka 8
Friday, 24 November
17:30
Kolejka 8
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Trefl Gdańsk
16:25 | 21:25 | 34:36
Saturday, 25 November
14:45
Kolejka 8
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Projekt Warszawa
25:21 | 21:25 | 27:25 | 25:23
Saturday, 25 November
17:30
Kolejka 8
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Barkom Każany Lwów
23:25 | 20:25 | 25:22 | 15:25
Saturday, 25 November
20:30
Kolejka 8
Jastrzębski Węgiel
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:19 | 25:21 | 25:17
Sunday, 26 November
14:45
Kolejka 8
PSG Stal Nysa
3:1
Enea Czarni Radom
25:17 | 19:25 | 25:22 | 25:23
Sunday, 26 November
17:30
Kolejka 8
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
18:25 | 32:30 | 18:25 | 19:25
Sunday, 26 November
20:30
Kolejka 8
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
BOGDANKA LUK Lublin
25:19 | 25:21 | 29:27
Monday, 27 November
17:30
Kolejka 8
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
GKS Katowice
25:18 | 25:16 | 25:16
Kolejka 9
Thursday, 30 November
17:30
Kolejka 9
Barkom Każany Lwów
1:3
PSG Stal Nysa
23:25 | 17:25 | 25:22 | 22:25
Friday, 01 December
17:30
Kolejka 9
GKS Katowice
3:2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
33:31 | 18:25 | 19:25 | 28:26 | 15:11
Friday, 01 December
20:30
Kolejka 9
Enea Czarni Radom
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
16:25 | 25:27 | 17:25
Saturday, 02 December
14:45
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:23 | 25:21
Saturday, 02 December
17:30
Kolejka 9
Projekt Warszawa
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:15 | 25:22 | 25:13
Saturday, 02 December
20:30
Kolejka 9
BOGDANKA LUK Lublin
0:3
Jastrzębski Węgiel
14:25 | 21:25 | 11:25
Sunday, 03 December
14:45
Kolejka 9
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Trefl Gdańsk
25:21 | 29:31 | 25:17 | 25:15
Sunday, 03 December
17:30
Kolejka 9
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:15 | 25:17 | 25:18
Kolejka 10
Tuesday, 05 December
15:45
Kolejka 10
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
21:25 | 21:25 | 25:20 | 23:25
Tuesday, 05 December
18:20
Kolejka 10
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
GKS Katowice
25:20 | 28:26 | 32:30
Tuesday, 05 December
21:00
Kolejka 10
Jastrzębski Węgiel
3:0
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 30:28
Wednesday, 06 December
15:45
Kolejka 10
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
25:20 | 17:25 | 25:20 | 17:25 | 19:21
Wednesday, 06 December
18:20
Kolejka 10
Aluron CMC Warta Zawiercie
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 22:25 | 22:25
Wednesday, 06 December
21:00
Kolejka 10
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
Barkom Każany Lwów
25:23 | 24:26 | 20:25 | 25:13 | 14:16
Thursday, 07 December
15:45
Kolejka 10
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2:3
Enea Czarni Radom
25:17 | 25:19 | 23:25 | 13:25 | 10:15
Thursday, 21 December
20:30
Kolejka 10
PSG Stal Nysa
3:1
KGHM Cuprum Lubin
25:20 | 25:19 | 23:25 | 25:16
Kolejka 11
Saturday, 09 December
14:45
Kolejka 11
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 21:25 | 22:25
Saturday, 09 December
17:30
Kolejka 11
GKS Katowice
0:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 18:25 | 20:25
Saturday, 09 December
20:30
Kolejka 11
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 22:25 | 14:25
Sunday, 10 December
14:45
Kolejka 11
Trefl Gdańsk
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:20 | 25:20 | 25:21
Sunday, 10 December
17:30
Kolejka 11
Projekt Warszawa
3:1
Jastrzębski Węgiel
25:22 | 11:25 | 25:23 | 25:23
Sunday, 10 December
20:30
Kolejka 11
Barkom Każany Lwów
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
20:25 | 25:18 | 25:16 | 25:22
Monday, 11 December
17:30
Kolejka 11
Enea Czarni Radom
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
26:24 | 17:25 | 21:25 | 27:25 | 7:15
Monday, 11 December
20:30
Kolejka 11
BOGDANKA LUK Lublin
3:1
PSG Stal Nysa
23:25 | 25:23 | 25:20 | 25:20
Kolejka 12
Friday, 15 December
20:30
Kolejka 12
GKS Katowice
3:0
Enea Czarni Radom
25:21 | 25:19 | 25:22
Saturday, 16 December
14:45
Kolejka 12
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Projekt Warszawa
25:22 | 21:25 | 20:25 | 22:25
Saturday, 16 December
17:30
Kolejka 12
Jastrzębski Węgiel
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:17 | 25:18 | 25:19
Saturday, 16 December
20:30
Kolejka 12
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
KGHM Cuprum Lubin
21:25 | 25:21 | 27:25 | 26:24
Sunday, 17 December
14:45
Kolejka 12
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 19:25 | 21:25
Sunday, 17 December
17:30
Kolejka 12
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
29:27 | 25:23 | 18:25 | 20:25 | 9:15
Sunday, 17 December
20:30
Kolejka 12
PSG Stal Nysa
3:0
Trefl Gdańsk
25:22 | 25:20 | 25:22
Monday, 18 December
20:30
Kolejka 12
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Barkom Każany Lwów
25:20 | 25:21 | 21:25 | 28:26
Kolejka 13
Friday, 22 December
17:30
Kolejka 13
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23:25 | 30:32 | 22:25
Friday, 22 December
20:30
Kolejka 13
BOGDANKA LUK Lublin
1:3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:23 | 25:27 | 20:25 | 18:25
Saturday, 23 December
17:30
Kolejka 13
Trefl Gdańsk
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
29:27 | 25:22 | 25:21
Saturday, 23 December
20:30
Kolejka 13
Enea Czarni Radom
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 25:22 | 19:25 | 26:28
Friday, 29 December
17:30
Kolejka 13
KGHM Cuprum Lubin
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
25:27 | 17:25 | 25:16 | 22:25
Friday, 29 December
20:30
Kolejka 13
Projekt Warszawa
3:0
PSG Stal Nysa
25:19 | 25:15 | 25:22
Saturday, 30 December
14:45
Kolejka 13
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 27:25 | 25:19 | 25:21
Saturday, 30 December
20:30
Kolejka 13
Barkom Każany Lwów
1:3
GKS Katowice
25:22 | 21:25 | 21:25 | 20:25
Kolejka 14
Tuesday, 02 January
15:45
Kolejka 14
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
Projekt Warszawa
27:25 | 25:19 | 25:19
Tuesday, 02 January
18:20
Kolejka 14
Enea Czarni Radom
3:1
Barkom Każany Lwów
25:19 | 25:14 | 21:25 | 25:18
Tuesday, 02 January
21:00
Kolejka 14
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 18:25 | 25:23 | 18:25
Wednesday, 03 January
15:45
Kolejka 14
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
Trefl Gdańsk
26:24 | 25:16 | 26:28 | 25:17
Wednesday, 03 January
18:20
Kolejka 14
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
20:25 | 17:25 | 25:21 | 20:25
Wednesday, 03 January
21:00
Kolejka 14
Asseco Resovia Rzeszów
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
24:26 | 22:25 | 26:24 | 30:28 | 15:9
Thursday, 04 January
15:45
Kolejka 14
PSG Stal Nysa
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 25:19 | 25:18
Thursday, 04 January
18:20
Kolejka 14
GKS Katowice
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:22 | 25:23 | 25:22
Kolejka 15
Friday, 05 January
17:30
Kolejka 15
Barkom Każany Lwów
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 26:24 | 16:25 | 25:20 | 10:15
Friday, 05 January
20:30
Kolejka 15
Projekt Warszawa
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:21 | 23:25 | 25:19 | 25:21
Saturday, 06 January
12:30
Kolejka 15
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Jastrzębski Węgiel
25:23 | 22:25 | 22:25 | 24:26
Saturday, 06 January
14:45
Kolejka 15
Trefl Gdańsk
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:20 | 25:23 | 31:33 | 25:19
Sunday, 07 January
14:45
Kolejka 15
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
PSG Stal Nysa
25:14 | 25:17 | 25:16
Sunday, 07 January
17:30
Kolejka 15
Ślepsk Malow Suwałki
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
25:23 | 27:25 | 18:25 | 26:24
Sunday, 07 January
20:30
Kolejka 15
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
GKS Katowice
25:23 | 25:22 | 25:22
Monday, 08 January
17:30
Kolejka 15
KGHM Cuprum Lubin
3:0
Enea Czarni Radom
25:22 | 26:24 | 25:15
Kolejka 16
Friday, 12 January
17:30
Kolejka 16
Ślepsk Malow Suwałki
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:21 | 25:18 | 25:23
Friday, 12 January
20:30
Kolejka 16
Enea Czarni Radom
0:3
BOGDANKA LUK Lublin
23:25 | 22:25 | 23:25
Saturday, 13 January
14:45
Kolejka 16
Projekt Warszawa
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
25:23 | 21:25 | 19:25 | 20:25
Saturday, 13 January
17:30
Kolejka 16
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
25:17 | 21:25 | 23:25 | 26:24 | 15:12
Sunday, 14 January
14:45
Kolejka 16
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:12 | 28:26 | 25:22
Sunday, 14 January
17:30
Kolejka 16
Jastrzębski Węgiel
3:1
PSG Stal Nysa
20:25 | 25:21 | 25:20 | 25:15
Sunday, 14 January
20:30
Kolejka 16
Trefl Gdańsk
2:3
GKS Katowice
20:25 | 28:26 | 14:25 | 25:21 | 13:15
Friday, 01 March
20:30
Kolejka 16
Barkom Każany Lwów
VS
KGHM Cuprum Lubin
HWS Suche Stawy Suche Stawy, Kraków
Kolejka 17
Thursday, 18 January
17:30
Kolejka 17
KGHM Cuprum Lubin
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 22:25 | 19:25 | 18:25
Friday, 19 January
17:30
Kolejka 17
Barkom Każany Lwów
3:1
BOGDANKA LUK Lublin
29:27 | 37:35 | 22:25 | 29:27
Friday, 19 January
20:30
Kolejka 17
GKS Katowice
0:3
Projekt Warszawa
18:25 | 14:25 | 21:25
Saturday, 20 January
14:45
Kolejka 17
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 20:25 | 22:25
Saturday, 20 January
17:30
Kolejka 17
PSG Stal Nysa
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:25 | 17:25 | 22:25
Saturday, 20 January
20:30
Kolejka 17
Trefl Gdańsk
3:0
Enea Czarni Radom
25:18 | 25:16 | 25:22
Sunday, 21 January
14:45
Kolejka 17
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:14 | 21:25 | 25:15 | 25:22
Sunday, 21 January
17:30
Kolejka 17
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
23:25 | 20:25 | 18:25
Kolejka 18
Tuesday, 23 January
17:30
Kolejka 18
BOGDANKA LUK Lublin
3:2
KGHM Cuprum Lubin
25:13 | 16:25 | 25:23 | 17:25 | 15:4
Tuesday, 23 January
20:30
Kolejka 18
Jastrzębski Węgiel
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:20 | 27:25 | 25:19
Wednesday, 24 January
15:45
Kolejka 18
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
PSG Stal Nysa
25:20 | 22:25 | 25:17 | 25:23
Wednesday, 24 January
18:20
Kolejka 18
Trefl Gdańsk
3:0
Barkom Każany Lwów
25:17 | 25:17 | 25:18
Wednesday, 24 January
21:00
Kolejka 18
Projekt Warszawa
3:0
Enea Czarni Radom
25:17 | 25:12 | 25:22
Thursday, 25 January
15:45
Kolejka 18
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
19:25 | 25:20 | 27:29 | 25:23 | 15:13
Thursday, 25 January
18:20
Kolejka 18
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 25:18 | 29:27 | 25:23
Thursday, 25 January
21:00
Kolejka 18
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
GKS Katowice
22:25 | 25:22 | 25:20 | 17:25 | 15:12
Kolejka 19
Saturday, 27 January
14:45
Kolejka 19
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:17 | 27:25 | 25:19
Saturday, 27 January
17:30
Kolejka 19
Barkom Każany Lwów
0:3
Projekt Warszawa
17:25 | 13:25 | 19:25
Sunday, 28 January
14:45
Kolejka 19
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 25:22 | 21:25 | 14:25
Sunday, 28 January
17:30
Kolejka 19
GKS Katowice
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 26:24 | 22:25 | 23:25
Monday, 29 January
17:30
Kolejka 19
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
PSG Stal Nysa
25:16 | 28:30 | 22:25 | 25:23 | 10:15
Monday, 29 January
20:30
Kolejka 19
Enea Czarni Radom
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:22 | 23:25 | 25:20 | 25:20
Tuesday, 30 January
17:30
Kolejka 19
KGHM Cuprum Lubin
3:2
Trefl Gdańsk
25:21 | 20:25 | 21:25 | 25:21 | 15:10
Friday, 01 March
17:30
Kolejka 19
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
VS
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
IX LO im. C.K. Norwida ul. Jasnogórska 8 42-200 Częstochowa
Kolejka 20
Friday, 02 February
17:30
Kolejka 20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 20:25 | 20:25
Friday, 02 February
20:30
Kolejka 20
PSG Stal Nysa
3:2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
20:25 | 26:24 | 22:25 | 25:22 | 15:9
Saturday, 03 February
14:45
Kolejka 20
Jastrzębski Węgiel
3:1
GKS Katowice
23:25 | 25:18 | 25:20 | 25:19
Saturday, 03 February
20:30
Kolejka 20
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Barkom Każany Lwów
23:25 | 23:25 | 21:25
Sunday, 04 February
14:45
Kolejka 20
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
17:25 | 21:25 | 24:26
Sunday, 04 February
17:30
Kolejka 20
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Enea Czarni Radom
25:19 | 25:21 | 25:20
Sunday, 04 February
20:30
Kolejka 20
Projekt Warszawa
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:19 | 25:17 | 25:19
Wednesday, 07 February
17:30
Kolejka 20
Trefl Gdańsk
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
23:25 | 24:26 | 25:17 | 25:23 | 15:10
Kolejka 21
Wednesday, 07 February
20:30
Kolejka 21
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
24:26 | 22:25 | 21:25
Saturday, 10 February
14:45
Kolejka 21
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
PSG Stal Nysa
25:13 | 25:19 | 17:25 | 25:16
Saturday, 10 February
17:30
Kolejka 21
Enea Czarni Radom
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 20:25 | 16:25
Saturday, 10 February
20:30
Kolejka 21
GKS Katowice
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:10 | 32:30 | 25:19
Sunday, 11 February
14:45
Kolejka 21
BOGDANKA LUK Lublin
3:1
Projekt Warszawa
25:19 | 25:22 | 20:25 | 25:22
Sunday, 11 February
17:30
Kolejka 21
Trefl Gdańsk
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
19:25 | 21:25 | 25:22 | 27:25 | 11:15
Sunday, 11 February
20:30
Kolejka 21
Barkom Każany Lwów
3:2
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 27:25 | 29:31 | 25:19 | 16:14
Monday, 12 February
20:30
Kolejka 21
KGHM Cuprum Lubin
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 16:25 | 25:23 | 25:14
Kolejka 22
Friday, 16 February
20:30
Kolejka 22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Enea Czarni Radom
25:19 | 25:18 | 25:19
Saturday, 17 February
14:45
Kolejka 22
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:21 | 18:25 | 26:24 | 25:20
Saturday, 17 February
17:30
Kolejka 22
Jastrzębski Węgiel
0:3
Barkom Każany Lwów
17:25 | 23:25 | 25:27
Saturday, 17 February
20:30
Kolejka 22
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
KGHM Cuprum Lubin
25:18 | 25:21 | 19:25 | 25:19
Sunday, 18 February
14:45
Kolejka 22
Projekt Warszawa
3:0
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 25:20
Sunday, 18 February
17:30
Kolejka 22
Ślepsk Malow Suwałki
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
21:25 | 15:25 | 25:23 | 17:25
Sunday, 18 February
20:30
Kolejka 22
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:23 | 25:12
Monday, 19 February
17:30
Kolejka 22
PSG Stal Nysa
3:1
GKS Katowice
33:31 | 19:25 | 25:22 | 25:13
Kolejka 23
Saturday, 24 February
14:45
Kolejka 23
Barkom Każany Lwów
1:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:20 | 22:25 | 23:25 | 23:25
Saturday, 24 February
17:30
Kolejka 23
KGHM Cuprum Lubin
1:3
Jastrzębski Węgiel
25:21 | 11:25 | 16:25 | 20:25
Saturday, 24 February
20:30
Kolejka 23
BOGDANKA LUK Lublin
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
21:25 | 19:25 | 21:25
Sunday, 25 February