×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 4971

Eksperci opowiedzą o szkoleniu młodzieży

Eksperci opowiedzą o szkoleniu młodzieży

Fachowcy od szkolenia młodzieży na wyciągnięcie ręki. W środę w Sport Hotelu odbędzie się kolejna konferencja tematyczna organizowana przez PGE Skrę Bełchatów. Tym razem pod hasłem "Akademia siatkówki i odpowiedzialność społeczna. Od pomysłu do sukcesu". Początek o godz. 14:00.

Jak zebrać wiele cennych informacji na temat szkolenia następców Mariusza Wlazłego, czy Michała Winiarskiego? Wystarczy zajrzeć w środę do Sport Hotelu w Bełchatowie, aby zabrać wiele cennych informacji. To jedna z niewielu okazji, aby wysłuchać najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. W konferencji organizowanej przez PGE Skrę w ramach projektu „PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego” wezmą udział osoby, które w szkoleniu młodych adeptów siatkówki zjedli już zęby… Na najbliższej konferencji prelegenci będą mieli wiele do powiedzenia.

Włodzimierz Kurek - przewodniczący Rady Trenerów w Łódzkim Związku Piłki Siatkowej. Na spotkaniu w Sport Hotelu opowie o systemie szkolenia w województwie łódzkim z naciskiem na PGE Skrę Bełchatów.

Krzysztof Mularczyk - dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży i PR w Zagłębiu Lubin. Lubiński klub to jeden z najprężniej działających ośrodków w Polsce w szkoleniu piłkarskiej młodzieży. Jak wygląda profesjonalne tworzenie miejsca, które przygotowuje zawodników do rywalizacji o najwyższe cele? Tę odpowiedź poznamy w środę w Sport Hotelu.

Piotr Matecki – gość specjalny konferencji organizowanej przez PGE Skrę. Prezes zarządu SportWin Sp. z o.o. oraz PR9 Sp. z o.o.. Przez 7 lat rozwijał marketing w klubie Lech Poznań, odpowiadając m.in. za pozyskiwanie sponsorów, merchandising, realizację umów sponsorskich, rozszerzanie marki, rozwój nowych technologii, budowanie programu lojalnościowego, organizację meczów, turniejów, budowanie i dbanie o wizerunek klubu oraz współpracę z miastem oraz mediami.

Ci fachowcy będą w środę do Państwa dyspozycji w Sport Hotelu już od godz. 14:00. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.