×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 4971

Z PGE Skrą o szkoleniu następców Wlazłego

Z PGE Skrą o szkoleniu następców Wlazłego

"Akademia siatkówki i odpowiedzialność społeczna. Od pomysłu do sukcesu" - Bełchatowski klub zaprasza na kolejną konferencję tematyczną w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego". Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w Sport Hotelu. Początek o 14. Wstęp wolny.

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Po sukcesach reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Polsce zapanowała moda na siatkówkę. Także wśród najmłodszych. Gwoli ścisłości, w Bełchatowie trwa to już kilka dobrych lat. Siatkarze PGE Skry Bełchatów od dekady kolekcjonują medale w najważniejszych rozgrywkach nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To przełożyło się na ogromne zainteresowanie siatkówką wśród młodzieży. Kto nie chciałby zostać następcą Mariusza Wlazłego czy Michała Winiarskiego? O tym marzy dziś wielu młodych ludzi.

PGE Skra Bełchatów od wielu lat przykłada wagę do szkolenia. Od dwóch lat funkcjonuje już Bełchatowska Akademia Siatkówki. Dzięki porozumieniu Miasta Bełchatowa i PGE Skry młodzież ma szansę rozwijać swoje umiejętności, a siatkówka staje się ich największą pasją. Do dodatkowych zajęć po lekcjach nikogo nie trzeba przekonywać. Robią to z prawdziwą przyjemnością.

Bełchatowska Akademia Siatkówki będzie jednym z tematów przewodnich podczas środowej konferencji. Oczywiście nie zabraknie też prelegentów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat szkolenia dzieci i młodzieży. Wśród nich będą: Włodzimierz Kurek - przewodniczący Rady Trenerów w Łódzkim Związku Piłki Siatkowej oraz Krzysztof Mularczyk - dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży i PR w Zagłębiu Lubin. Tradycyjnie na takim spotkaniu nie może też zabraknąć gościa specjalnego. Tym razem będzie nim Piotr Matecki - prezes zarządu SportWin Sp. z o.o. oraz PR9 Sp. z o.o.

"Akademia siatkówki i odpowiedzialność społeczna. Od pomysłu do sukcesu" to już szósta i ostatnia konferencja organizowana przez bełchatowski klub w ramach unijnego projektu "PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego", który ma na celu popularyzację regionu bełchatowskiego oraz kreowanie marki drużyny.

 

Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego  ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.