Bogaczyk Dominika
Bogaczyk Dominika
Physiotherapist
Date of birth
23 Dec 1990
Joined the club
2023
flag of pl Nationality
Poland
Date of birth
23 Dec 1990
Joined the club
2023
Sezonów w klubie

1

Wzrost cm
Waga kg
Zasięg w bloku cm
Zasięg w ataku cm
A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.
 

Dominika Bogaczyk jest absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na swoim koncie ma również wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii, medycyny manualnej, medycyny ortopedycznej czy diagnostyki różnicowej. W swojej karierze Dominika współpracowała między innymi z KS AZS AGH Kraków oraz żeńską reprezentacją Polski w siatkówce. 

W pracy wykorzystuje między innymi pracę manualną, masaż, klawiterepię czy suche igłowanie, a ciągłe dążenie do poszerzenia zakresu wiedzy oraz odbyte kursy sprawiają, że potrafi znaleźć rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów. 

Dominika Bogaczyk współpracuje również z żeńską reprezentacją Polski w siatkówce, z którą pod koniec września 2023 w łódzkiej Atlas Arenie wywalczyła awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. W sztabie Stefano Lavariniego odpowiedzialna jest za opiekę medyczną.

- Kiedy szedłem na pierwszy trening siatkarski, PGE Skra Bełchatów była wielką marką i do tej pory taką pozostaje. Przez wiele lat pracowałem.

Osiągnięcia w Skrze
5
Trophy
5
Trophy
5
Trophy
5
Trophy

Poprzednie kluby
Klub Sezon Pozycja Kraj
Klub Sezon Pozycja Kraj

Klub Sezon Pozycja Kraj