Kontakt dla mediów
Danuta Rękawica


tel. +48 510 456 432
d.rekawica@skra.pl

Dla mediów


Akredytacje

Przed każdym meczem w platformie Accred.eu dostępny będzie formularz akredytacyjny na jednorazowe wejście na mecz. Jednocześnie informujemy, że liczba wejściówek dla mediów będzie ograniczona, dlatego prosimy o akredytację dziennikarzy, którzy będą relacjonować wydarzenia z hali Energia.
Accred.eu jest nowoczesną platformą komunikacji, która ułatwia przebieg informacji między biurem prasowym klubu a dziennikarzami. To tutaj będą pojawiać się wszystkie informacje prasowe oraz załączane będą materiały multimedialne do pobrania i tylko w systemie Accred.eu będzie można ubiegać się o akredytacje stałe, i jednorazowe. Te drugie będą uruchamiane przed kolejnymi spotkaniami i będziemy o nich informować na bieżąco.
Do platformy można dołączyć TUTAJ. Jeśli dziennikarz posiada już konto w systemie - wystarczy, że doda do obserwowanych nasze biuro prasowe TUTAJ
Jeszcze raz dziękujemy przedstawicielom mediów za obecność na meczach PGE GiEK Skry. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegała równie dobrze w przyszłym sezonie.

Do pobrania

A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.