×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 4971
Thursday, 28 May 2015 20:31

LŚ: Polacy zdemolowali Rosjan

LŚ: Polacy zdemolowali Rosjan

Po koncertowej grze Polska pokonała Rosję 3:0 (25:16, 25:17, 25:20) na inaugurację Ligi Światowej 2015. Wygrana podopiecznych Stephane'a Antigi była bezdyskusyjna. W biało-czerwonych barwach zagrał środkowy PGE Skry Bełchatów Andrzej Wrona.

Reprezentacja Polski zanotowała wymarzony początek w Lidze Światowej. Odmieniona kadra Stephane'a Antigi, już bez Mariusza Wlazłego i Michała Winiarskiego, od początku narzuciła rywalom bardzo wysokie tempo gry i dyktowała warunki  na boisku. W pierwszych dwóch setach biało-czerwoni zdemolowali Sborną. Więcej problemów mieli w trzeciej partii, ale i tak zakończyli ją pewnym zwycięstwem. W grającej jak z nut reprezentacji Polski bardzo dobrze zaprezentował się jedyny przedstawiciel PGE Skry Bełchatów Andrzej Wrona. Każdy z zawodników zasłużył na duże brawa, szczególnie debiutujący w biało-czerwonych barwach Mateusz Bieniek, który został uznany najlepszym zawodnikiem tego spotkania.

Kolejne spotkanie z Rosją w Lidze Światowej reprezentacja Polski rozegra w piątek 29 maja. Zachęcamy do kibicowania z trybun Ergo Areny. Bilety można nabyć za pośrednictwem naszej strony: https://skra.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=1154

Polska - Rosja 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)

Polska: Łomacz, Kubiak, Wrona, Kurek, Mika, Bieniek, Zatorski (libero) oraz Jarosz, Możdżonek.

Rosja: Birjukow, Sawin, Aszczew, Butko, Abrosimow, Michajłow, Wierbow (libero) oraz Kołodinski, Markin, Moroz, Smoliar.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.