×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 4971
Monday, 16 June 2014 15:51

Michał Winiarski wraca do PGE Skry!

Michał Winiarski wraca do PGE Skry!

Reprezentant Polski Michał Winiarski ponownie założy koszulkę PGE Skry Bełchatów. 30-letni zawodnik, który ostatni rok grał w Rosji będzie reprezentował barwy mistrza Polski przez najbliższe dwa lata.  

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że Michał do nas wrócił. Jest to zawodnik, który doskonale zna nasz klub. Jestem przekonany, że będzie stanowił o sile naszej drużyny i przyczyni się do osiągnięcia przez PGE Skrę Bełchatów najwyższych celów sportowych w nadchodzącym sezonie - mówi prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki.

Przyjście Michała Winiarskiego oznacza, że kadra PGE Skry na sezon 2014/2015 jest już zamknięta. Miguel Falasca będzie miał do dyspozycji czternastu zawodników.

Dla 30-letniego przyjmującego będzie to już trzecia przygoda z bełchatowskim klubem. Wcześniej reprezentował barwy PGE Skry w latach 2005-2006 i 2009-2013. W tym czasie wywalczył on wraz z ekipą z Bełchatowa między innymi trzy tytuły mistrza Polski, trzy puchary kraju oraz srebrny i brązowy medal w Lidze Mistrzów.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.