×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 2547
Monday, 13 January 2014 22:58

Piechocki: Była niepewność

Piechocki: Była niepewność

Druga runda fazy zasadniczej PlusLigi ruszyła już na dobre, a to dobra okazja, aby na spokojnie spojrzeć na tę pierwszą. Dla PGE Skry bardzo udaną. Bełchatowianie wygodnie rozsiedli się na fotelu lidera i do tej pory nie oddali tego miejsca.

– Na pewno wielką niewiadomą było to, w jaki sposób zespół będzie się zgrywał i czy od początku będzie to dobrze funkcjonowało przy tej liczbie zmian, których dokonaliśmy – mówi prezes Skry Konrad Piechocki, którego poprosiliśmy o podsumowanie pierwszej rundy. – Wyniki, a przede wszystkim dobra gra zespołu, pozwalają zachować optymizm. Myślę, że tak jak każdej innej drużynie w przekroju całej tej rundy przytrafiały się porażki, ale finalnie zakończyliśmy na pierwszym miejscu. Czas gra na naszą korzyść i możemy grać jeszcze lepiej.

Przed tym sezonem odeszło z klubu kilku zawodników. Czy któryś przydałby się w obecnej drużynie? – Patrzę w przyszłość. Trudno tu oceniać, choć na pewno ogromną wartością i siłą każdy drużyny byłaby obecność chociażby Michała Winiarskiego, ale nie chcę tego w ten sposób rozstrzygać. Wszyscy ci, których mamy, stanowią o sile i wartości tej drużyny. To jest tylko gdybanie, ważne są tylko te sprawy, które stanowią o przyszłości. Przeszłość jest już za nami – dodaje Piechocki.

A który z zawodników, którzy przyszli do klubu okazał się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”? – Myślę, że na ten moment każdy z transferów potwierdza, że były to udane zakupy. Wszyscy wnoszą jakąś wartość do tej drużyny. Trudno jednak nie zauważyć jaką wartość do tej ekipy wnosi Uriarte. Nie mam w zwyczaju wyróżniać indywidualnie zawodnika, ale warto mu poświęcić kilka zdań więcej, bo gra na kluczowej pozycji dla zespołu i radzi sobie z tym bardzo dobrze – mówi prezes Skry.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.