Aktualności

Początek grudnia dla siatkarzy PGE Skry oznacza nie tylko kolejne ważne mecze ligowe, ale również udział w Szlachetnej Paczce. W czwartek nasi zawodnicy zrobili duże zakupy, które zostaną przekazane jednej z bełchatowskich rodzin.

Na cztery dni przed meczem z Aluronem Virtu CMC Zawiercie zakończyliśmy sprzedaż biletów na miejsca siedzące na to spotkanie. Mamy jednak dobrą wiadomość dla kibiców.

PGE Skra najchętniej oglądana w telewizji

Tuesday, 03 December 2019 08:40 Published in Aktualności

Mecz PGE Skry Bełchatów z Treflem Gdańsk był najchętniej oglądanym spotkaniem PlusLigi w październiku. To dobra informacja nie tylko dla klubu, ale również dla naszych sponsorów.

Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, gościł ostatnio w hali Energia podczas meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Warto wspomnieć, że w tym spotkaniu na boisku wystąpiło aż ośmiu reprezentantów Polski!

- Gdybyśmy my zagrali sprytniej, to moglibyśmy wygrać 3:1 lub 3:0, albo w ogóle wygrać - mówi Milad Ebadipour, irański przyjmujący PGE Skry po przegranej z Jastrzębskim Węglem 2:3.

Niesamowity mecz, ale przegrana PGE Skry

Saturday, 30 November 2019 17:07 Published in Aktualności

Siatkarze PGE Skry i Jastrzębskiego Węgla rozegrali niesamowity mecz, ale niestety to rywale bełchatowian okazali się lepsi po tie-breaku.

Radosław Kolanek: Pokażmy radość z gry

Saturday, 30 November 2019 10:38 Published in Aktualności

- Mam nadzieję, że to będzie wielka siatkówka, przede wszystkim w naszym wykonaniu - mówi Radosław Kolanek, asystent trenera Michała Mieszko Gogola przed sobotnim meczem z Jastrzębskim Węglem.

- Trzeba będzie sporo się napocić i zostawić na boisku dużo serca, ale mam nadzieję, że ten pojedynek będzie zwycięski dla nas - mówi Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry przed meczem z Jastrzębskim Węglem.

Piotr Gacek dziś jest dyrektorem sportowym zespołu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, ale kiedyś z powodzeniem grał w PGE Skrze Bełchatów. Byłego libero naszej drużyny gościliśmy w studiu przed meczem ze stołecznym zespołem.

Mariusz Wlazły: Mecz mógł się podobać kibicom

Thursday, 28 November 2019 13:15 Published in Aktualności

- Taktyka czy technika zawsze mogą być lepsze czy gorsze, ale to nastawienie jest najważniejsze - mówi Mariusz Wlazły, MVP meczu PGE Skry z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, który bełchatowianie wygrali 3:1.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.