Aktualności

Kibice, którzy nie kupili jeszcze stałych wejściówek na mecze PGE Skry Bełchatów w hali Energia, wciąż mogą to zrobić i to w nowej, obniżonej cenie. Bądźcie z nami podczas tego wyjątkowego sezonu!

Michał Winiarski: Jesteśmy o jeden mecz mądrzejsi

Tuesday, 23 October 2018 11:36 Published in Aktualności

Michał Winiarski w swojej karierze zawodniczej dwukrotnie wygrywał Superpuchar Polski, a w minionym sezonie mógł podnieść trofeum jako asystent trenera PGE Skry. W środę bełchatowianie zagrają o pierwszą zdobycz w tym sezonie, a jej rywalem będzie Trefl Gdańsk.

Jurajska® dołącza do składu PGE Skry Bełchatów

Tuesday, 23 October 2018 10:07 Published in Aktualności

Jurajska Sp. z o.o. została oficjalnym partnerem PGE Skry Bełchatów - aktualnego Mistrza Polski i jednego z najbardziej utytułowanych klubów w siatkarskiej PlusLidze. Tym samym firma otwiera kolejny rozdział aktywnego wspierania Polskiej Siatkówki.

W sobotę PGE Skra Bełchatów zanotowała drugie ligowe zwycięstwo. Mistrzowie Polski pokonali Trefla Gdańsk po tie-breaku, a teraz zmierzą się z zespołem z Trójmiasta w Superpucharze Polski. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania w hali Energia.

Grzegorz Łomacz, mistrz świata z PGE Skry Bełchatów, otwarcie przyznaje, że gra zespołu pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale w środę drużyna chce wywalczyć pierwsze trofeum w nowym sezonie, czyli Superpuchar Polski.

Jakub Kochanowski jest już mistrzem świata, ale wciąż brakuje mu sukcesów klubowych. W środę PGE Skra zagra o Superpuchar Polski z Treflem Gdańsk i będzie to pierwsza okazja w tym sezonie, by wywalczyć trofeum.

Milan Katić to kolejny zawodnik PGE Skry, który wszedł na boisko z kwadratu dla rezerwowych i zaprezentował się naprawdę dobrze. Serb znacznie przyczynił się do zwycięstwa z Treflem Gdańsk po tie-breaku.

Aż pięciu setów potrzebowali siatkarze PGE Skry Bełchatów, by pokonać siatkarzy Trefla Gdańsk, czyli trzeci zespół ubiegłego sezonu. Teraz obie drużyny zmierzą się ponownie, ale nie w rozgrywkach Polskiej Ligi Siatkówki, ale w Superpucharze Polski.

Takiego meczu w hali Energia nie było dawno. W sobotę naprzeciw siebie stanie czterech mistrzów świata: trzech z PGE Skry Bełchatów oraz jeden z Trefla Gdańsk.

W piątek rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz pomiędzy PGE Skrą Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn, który odbędzie się 27 października o godz. 14:45 w hali Energia.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.