Aktualności

- Wywieraliśmy presję na zagrywce i nie dawaliśmy rywalom możliwości, żeby cokolwiek zrobili - mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry po meczu z GKS Katowice, który bełchatowianie wygrali 3:0.

GKS bez szans w meczu z PGE Skrą

Sunday, 19 January 2020 18:54 Published in Aktualności

Siatkarze PGE Skry udanie zrewanżowali się za przegraną w Katowicach z ubiegłego sezonu - w niedzielę pokonali GKS w hali w Szopienicach 3:0 i to po bardzo dobrym spotkaniu.

Już nie możemy się doczekać! W poniedziałek rozpocznie się dziewiąta edycja “Ferii z PGE Skrą”. Co ciekawego przygotowaliśmy dla uczestników w tym roku?

PGE Skra o Puchar Polski zagra w legendarnej hali

Thursday, 16 January 2020 12:05 Published in Aktualności

Polska Liga Siatkówki oficjalnie ogłosiła, że turniej finałowy Pucharu Polski, który zaplanowano na 14-15 marca, odbędzie się w katowickim Spodku.

- Zdrowia, bo ono jest najważniejsze - nie ma sportowca, który odpowiedziałby inaczej na pytanie, czego mu życzyć na nowy rok czy zbliżający się sezon. Ostatni mecz Pucharu Polski pomiędzy PGE Skrą a Indykpolem AZS Olsztyn dał w tym temacie dużo do myślenia.

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia "Ferii z PGE Skrą", czyli niepowtarzalnych dni, które młodzi kibice będą mogli spędzić w naszym klubie. Znamy już nazwiska osób, które się zakwalifikowały do naszej akcji.

- Dla każdego sportowca, bez względu na dyscyplinę, wyjazd na igrzyska olimpijskie to największe marzenie - mówi Milad Ebadipour. Irańczyk wspólnie ze swoją reprezentacją w miniony weekend wywalczył w Chinach przepustkę do Tokio 2020. Co ciekawe, zaraz po zawodach... pojawił się w hali Energia!

PGE Skra w półfinale Pucharu Polski!

Tuesday, 14 January 2020 22:27 Published in Aktualności

Nie było łatwo, ale siatkarze PGE Skry pokonali Indykpol AZS Olsztyn w ćwierćfinałowym meczu o Puchar Polski 3:1. Bełchatowianie awansowali do turnieju finałowego, który odbędzie się w połowie marca.

PGE Skra po raz kolejny wychodzi z ciekawą inicjatywą dla swoich kibiców, których ma w całej Polsce. Dzięki wprowadzeniu programu punktowego “iSKRA” fani bełchatowskiej drużyny będą mogli zbierać punkty za szereg aktywności i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, na czele z… udziałem w treningu pierwszego zespołu!

- Nasz "Messi" nie zagra i będzie to duże osłabienie, ale mamy bardzo dobrych graczy, którzy spokojnie zastąpią Milada - uśmiecha się Karol Kłos, środkowy PGE Skry przed ćwierćfinałowym meczem Pucharu Polski z Indykpolem AZS Olsztyn.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.