Aktualności

REMKOR pozostaje w gronie sponsorów PGE Skry

Monday, 26 October 2020 12:05 Published in Aktualności

Mimo trudnego czasu, PGE Skra wciąż może liczyć na swoich sponsorów. Miło nam poinformować, że w tym gronie pozostanie firma REMKOR, która wspiera nasz zespół już od kilku lat.

Pozytywne wyniki SARS-CoV-2 w drużynie PGE Skry

Sunday, 25 October 2020 08:34 Published in Aktualności

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. informuje, że po przeprowadzeniu testów na obecność koronawirusa u siatkarzy i sztabu szkoleniowego PGE Skry, otrzymano wyniki pozytywne.

PGE Skra z GKS Katowice zagra w innym terminie

Friday, 23 October 2020 12:42 Published in Aktualności

PGE Skra w ostatnim czasie nie ma szczęścia do terminarza PlusLigi. Sobotni wyjazdowy mecz z GKS Katowice ostatecznie się nie odbędzie, a wszystko z powodu objawów chorobowych w zespole rywali.

PGE Polska Grupa Energetyczna, czyli sponsor strategiczny PGE Skry Bełchatów, przedstawiła plan transformacji Grupy PGE i drogę do dekarbonizacji wytwarzania oraz ogłosiła cel osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r.

Zbliża się Business Mixer, czyli wyjątkowe wydarzenie, które w tym roku wyjątkowo odbędzie się online. PGE Skra jako pierwsza organizacja sportowa w historii została sponsorem największego networkingu biznesowego w Polsce.

Siatkarze PGE Skry nie są w łatwej sytuacji. Mimo że w drużynie nie ma zakażonych koronawirusem, mecze odwoływane są ze względu na problemy innych zespołów. To z kolei komplikuje przygotowania do kolejnych spotkań.

To był wyjątkowy mecz PGE Skry Bełchatów!

Monday, 19 October 2020 10:17 Published in Aktualności

PGE Skra w poniedziałek miała rozegrać ligowy mecz z Indykpolem AZS, który ostatecznie się nie odbędzie. W związku z tym sztab szkoleniowy zorganizował siatkarzom turniej wewnętrzny “GOLDEN 5”.

To kolejna nie najlepsza wiadomość w świecie siatkarskim. W związku z obecnością koronawirusa u jednego z siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, poniedziałkowy mecz PGE Skry z zespołem ze stolicy Warmii nie odbędzie się.

W związku z wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy na terenie powiatu bełchatowskiego i zwiększeniem obostrzeń minimalizujących rozprzestrzenianie się koronawirusa, poniedziałkowy mecz PGE Skry Bełchatów z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się bez udziału publiczności.

Michał Mieszko Gogol: Nie jesteśmy w rytmie grania

Thursday, 15 October 2020 10:40 Published in Aktualności

- Potrzebowaliśmy dwóch setów, żeby wejść w to spotkanie - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry, która w środę pokonała w pustej ERGO Arenie Trefl Gdańsk 3:1.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.