Aktualności

PGE Skra Bełchatów wygrała drugi mecz o brązowy medal mistrzostw Polski. Żółto-czarni pokonali VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa i w środę rozegrają ostateczne spotkanie w hali Energia.

Kochacie miód tak jak my?

Friday, 16 April 2021 06:53 Published in Aktualności

Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” powstała w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży miodu. Jej siedziba mieści się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Po kilku latach sukcesów na polskim rynku produktów pszczelich, "CORPO Sp. z o.o. Sp.k." we współpracy z ponad 200 polskimi pszczelarzami, którzy dysponowali wówczas ponad 50 tysiącami uli.

PGE Skra przegrała w pierwszym meczu o brąz

Wednesday, 14 April 2021 17:09 Published in Aktualności

PGE Skra Bełchatów przegrała we własnej hali z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa 2:3 i oddaliła się od brązowego medalu PlusLigi. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w niedzielę w stolicy.

Nabór do klasy sportowej II LO w Bełchatowie

Tuesday, 13 April 2021 09:37 Published in Aktualności

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie wraz z Klubem Piłki Siatkowej Skra Bełchatów ogłasza nabór do klasy sportowej z rozszerzonym programem piłki siatkowej na rok szkolny 2021/2022. Wszystkich chcących rozwijać swoje siatkarskie umiejętności serdecznie zapraszamy.

Taylor Sander nie zagra do końca sezonu PlusLigi

Monday, 12 April 2021 15:36 Published in Aktualności

W niedzielnym meczu przeciwko Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kontuzji stawu skokowego doznał Taylor Sander, amerykański przyjmujący PGE Skry. Uraz jest na tyle poważny, że siatkarz nie zagra do końca sezonu PlusLigi.

- Teraz potrzebujemy chwili, by się otrzepać po półfinale, ale później musimy znaleźć nową energię i motywację do kolejnych pojedynków - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

PGE Skra nie zdołała pokonać Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w trzecim, decydującym meczu o awansie do finału PlusLigi i przegrała 0:3. Niestety spotkania nie dokończył Taylor Sander, który doznał urazu w trzecim secie.

- Został jeden mecz, w którym wydarzyć się może wszystko i wierzę, że wyjdziemy z tego zwycięsko - mówi przed decydującym półfinałowym spotkaniem z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.

Kacper Piechocki: To jeszcze nic nie znaczy

Friday, 09 April 2021 09:12 Published in Aktualności

- Jedziemy do Kędzierzyna-Koźla po to, by się bić i zagrać w finale - mówi Kacper Piechocki, libero PGE Skry.

Firma Röben to jeden z wiodących producentów ceramiki budowlanej. Ponad 160-lat tradycji, doświadczenia, a także ponad 27 lat działalności w Polsce pozwoliło na stworzenie wyjątkowych produktów, które łączą w sobie doskonałe parametry techniczne, trwałość oraz estetykę. Röben Polska od lat wspiera działalność klubów sportowych, którym patronuje. Ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu marka realizuje m.in. poprzez wspieranie PGE Skry Bełchatów.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.