Aktualności

Artur Szalpuk: Musimy grać swoje

Saturday, 23 March 2019 13:17 Published in Aktualności

W niedzielę PGE Skra zagra na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. - Mimo wszystko będzie to prestiżowe starcie - mówi przyjmujący mistrzów Polski.

Krótkie przygotowania do meczu z ZAKSĄ

Friday, 22 March 2019 14:27 Published in Aktualności

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wrócili już do Polski po wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Zenitem Sankt Petersburg.

Do czwartkowego wieczoru siatkarze PGE Skry musieli czekać na rywala w półfinale Ligi Mistrzów. Niespodzianki nie było - mistrzowie Polski zmierzą się z włoskim Cucine Lube Civitanova.

Artur Szalpuk: To idealny prezent urodzinowy

Thursday, 21 March 2019 13:49 Published in Aktualności

W środę Artur Szalpuk obchodził 24. urodziny i... sam, wspólnie z kolegami z PGE Skry sprawił sobie prezent. Mistrzowie Polski awansowali do półfinału Ligi Mistrzów po zwycięstwie w "złotym secie" z Zenitem Sankt Petersburg.

PGE Skra Bełchatów po raz piąty w swojej historii awansowała do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. - Pech, który towarzyszył nam przez cały sezon, teraz obrócił się w szczęście - mówi Jakub Kochanowski, środkowy mistrzów Polski.

Mariusz Wlazły: Walczymy o swoje marzenia!

Wednesday, 20 March 2019 21:07 Published in Aktualności

PGE Skra Bełchatów pokonała po "złotym secie" Zenit Sankt Petersburg i awansowała do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów. - Było sporo trudnych momentów - przyznaje Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry.

Dopiero "złoty set" wyłonił zwycięzcę ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Zenitem Sankt Petersburg. Ostatecznie to mistrzowie Polski okazali się lepsi i zagrają w półfinale Ligi Mistrzów!

Michał Winiarski: Musimy zagrać mądrze

Wednesday, 20 March 2019 12:42 Published in Aktualności

- Zenit ma nóż na gardle i myślę, że rzuci wszystko na szalę, żeby odnieść zwycięstwo i doprowadzić do złotego seta - mówi Michał Winiarski, drugi trener PGE Skry.

Przy okazji wyjazdowego meczu PGE Skry z Zenitem Sankt Petersburg, klub przygotowuje wyjątkowe studio przed spotkaniem, które zostanie przeprowadzone prosto z Rosji!

 W miniony weekend juniorzy EKS Skra Bełchatów zapewnili sobie awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Żółto-czarni pojadą do Dębicy bronić tytułu wywalczonego rok temu.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.