Aktualności

O tym, że PGE Skra jest dumą Bełchatowa, nie trzeba nikogo przekonywać. Co ciekawe, miasto zwyciężyło w badaniu na miejscowość kojarzącą się w największym stopniu z siatkówką.

Mariusz Wlazły: Nie musimy, a chcemy coś udowodnić

Wednesday, 21 August 2019 12:35 Published in Aktualności

- Każdy chce wygrywać wszystkie mecze, a cel pozostaje niezmienny od czasu, kiedy tu jestem - mówi Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry. Bełchatowianie rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu PlusLigi.

Uczestnicy PGE Skra Plaża Open 2019 (LISTA)

Wednesday, 21 August 2019 12:50 Published in Aktualności

Znamy już uczestników trzeciej edycji naszego turnieju siatkówki plażowej. Wśród zgłoszonych zespołów nie zabrakło zeszłorocznych medalistów oraz siatkarzy bełchatowskiego klubu!

Siatkarze PGE Skry wybrali numery na nowy sezon

Wednesday, 21 August 2019 10:15 Published in Aktualności

W kadrze PGE Skry na nowy sezon nie brakuje nowych zawodników, którzy wybrali już numery, z jakimi będą występowali w barwach bełchatowskiego zespołu. Kilku graczy zdecydowało się natomiast na zmianę.

- Myślę, że na tę chwilę jest bardzo dużo energii w drużynie i ten oddźwięk od zawodników jest bardzo dobry. Każdy jest głodny grania i trenowania – mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry Bełchatów po rozpoczęciu przygotowań do nowego sezonu PlusLigi.

Prezes PGE Skry również uczcił Dzień Energetyka

Tuesday, 20 August 2019 12:22 Published in Aktualności

14 sierpnia swoje święto obchodzili wszyscy energetycy. Kilka dni później na uroczystej gali z okazji Dnia Energetyka w Bełchatowie spotkali się pracownicy spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy Kapitałowej PGE wraz z zaproszonymi gośćmi. Wśród nich był Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

- Ta drużyna ma duży potencjał i to uprawnia nas do myślenia, by walczyć o podium PlusLigi. A czy to będzie złoto? Zobaczymy - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów, która w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego.

To będzie niezapomniana końcówka wakacji dla uczestników akcji „Wakacje z PGE Skrą”! 20 młodych fanów naszego klubu ostatnie dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego spędzi wraz z siatkarzami bełchatowskiej drużyny.

W poniedziałek siatkarze PGE Skry rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Pierwsze zajęcia poprowadzi nowy sztab szkoleniowy, a pierwszym trenerem został Michał Mieszko Gogol.

Choć siatkarzy i kibiców czeka jeszcze sporo emocji, jeśli chodzi o mecze reprezentacyjne, to kluby PlusLigi powoli rozpoczynają również przygotowania do nowego sezonu. W poniedziałek zajęcia pod wodzą nowego trenera zainaugurują także zawodnicy PGE Skry.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.