Aktualności

Z PGE Skry do reprezentacji Polski. Jest srebro ME!

Monday, 17 December 2018 13:07 Published in Aktualności

Podczas gdy siatkarze PGE Skry ciężko trenowali w miniony weekend, Dominik Posmyk, kierownik bełchatowskiej drużyny, był w Olecku, gdzie pełnił rolę statystyka żeńskiej reprezentacji Polski.

Kilkanaście dni temu Mariusz Wlazły obchodził jubileusz swojego 15-lecia w PGE Skrze Bełchatów oraz Polskiej Lidze Siatkówki. Klub przygotował specjalną pamiątkową księgę, w której można złożyć życzenia naszej Legendzie.

PGE Skra bez wolnego weekendu

Saturday, 15 December 2018 16:50 Published in Aktualności

Mimo że siatkarze PGE Skry Bełchatów nie rozegrali meczu ze Stocznią Szczecin, w weekend nie dostali wolnego. Mistrzowie Polski zarówno na sobotę, jak i na niedzielę mieli zaplanowane zajęcia.

W piątek, 14 grudnia o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który odbędzie się w hali Energia 22 grudnia o godz. 14.45.

Kiedy PGE Skra zagra z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle?

Thursday, 13 December 2018 11:46 Published in Aktualności

Znamy daty kolejnych trzech meczów PGE Skry Bełchatów w aktualnym sezonie Polskiej Ligi Siatkówki. Kibice szczególnie ekscytują się na spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Mecz PGE Skry ze Stocznią Szczecin nie odbędzie się

Thursday, 13 December 2018 13:08 Published in Aktualności

Zaplanowany na sobotę (15 grudnia) mecz PGE Skry Bełchatów ze Stocznią Szczecin ostatecznie nie odbędzie się. Powodem jest wycofanie drużyny rywala z rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki.

PGE Skra Bełchatów do Katowic pojechała po trzy punkty, ale Śląsk opuściła bez żadnej zdobyczy, bowiem GKS pokonał mistrzów Polski 3:0.

Kacper Piechocki: Nie wykonaliśmy naszego planu

Wednesday, 12 December 2018 21:32 Published in Aktualności

Kacper Piechocki, libero PGE Skry, nie miał dobrego humoru po spotkaniu z GKS Katowice. Nie ma jednak się czemu dziwić, bowiem mistrzowie Polski przegrali w hali rywala 0:3.

PGE Skra przegrała z GKS Katowice

Wednesday, 12 December 2018 20:30 Published in Aktualności

Nie udała się siatkarzom PGE Skry wyprawa do Katowic na mecz z tamtejszym GKS. Zespół prowadzony przez trenera Roberto Piazzę przegrał 0:3.

Informacja na temat meczu ze Stocznią Szczecin

Wednesday, 12 December 2018 11:58 Published in Aktualności

Na najbliższą sobotę (15 grudnia, godz. 14.45) wyznaczono termin domowego spotkania PGE Skry Bełchatów w ramach Polskiej Ligi Siatkówki z klubem KPS Stocznia Szczecin. Jako gospodarz wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie zaplanowanego spotkania.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.