czwartek, 10 październik 2013 11:26

PGE Skra jest fair

PGE Skra jest fair

Propagowanie idei fair play, jako edukacyjnego elementu zwalczania rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu oraz upowszechnianie postawy większego zrozumienia
i tolerancji dla innych osób, kultur i wyznań w sporcie i w życiu na co dzień było celem imprezy "Jestem fair", w której uczestniczyli siatkarze PGE Skry Bełchatów.

Projekt realizowany był w formie wieloetapowego konkursu od marca do października. W tym czasie szkolne zespoły realizowały różnorodne zadania konkursowe. Ostatnim z nich był udział w specjalnie organizowanej imprezie sportowo-rekreacyjnej, podczas której uczniowie musieli zaprezentować, jak należy zachowywać się i kibicować podczas imprez sportowych. Specjalne jury podczas całej imprezy, obserwowało i oceniało grupy uczniów z poszczególnych gimnazjów.

Głównym punktem imprezy był pokazowy mecz siatkówki pomiędzy reprezentacją łódzkich gimnazjów, a Drużyną Gwiazd złożoną z zawodniczek Beef Master Budowlanych Łódź oraz graczy PGE Skry Bełchatów. Nasz klub reprezentowali Stephane Antiga, Karol Kłos i Paweł Zatorski.

Gościem honorowym imprezy była znakomita siatkarka, a obecnie posłanka Małgorzata Niemczyk. Organizatorami projektu były: Wydział Edukacji w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi, Pracownia Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego i Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi.

{rokbox album=|myalbum|}images/artykuly/JESTEMFAIR/*{/rokbox}

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.